home

System zamówieńCarina Silicones to największy w Europie Środkowo - Wschodniej producent silikonów i mas uszczelniających w opakowaniach do finalnego zastosowania.

Proponujemy Klientom szeroki wybór produktów następujących grup: silikony, akryle, kleje, uszczelniacze bitumiczne i kauczukowe. Oferowane wyroby przeznaczone są dla profesjonalistów, jak i dla sektora Do-It-Yourself.

Konfekcjonujemy nasze produkty dbając o najwyższą jakość opakowań towarów oraz ich estetykę. Kooperacja z firmami projektowymi umożliwia nam tworzenie etykiety produktu z każdego etapu przedstawionego przez Klienta.

więcej

Nowością naszej oferty jest środek do usuwania silikonu CSM 008.Stanowi on pierwszy tak uniwersalny środek w Polsce, a prawdopodobnie też w Europie.

więcej


Carina Silicones jest firmą produkującą wyłącznie wyroby pod marką klientów, co wyklucza konkurowanie z partnerami handlowymi.www.orion.biz.pl
Wpisz swój adres e-mail i kliknij "zapisz" aby regularnie otrzymywać nowości:


zapisz I wypisz
 Carina Silicones Sp. z o.o., ul. Polna 14-18, 55-011 Siechnice, Gmina Święta Katarzyna, Powiat wrocławski, Polska, fel. +48 71 390 21 30, fax. +48 71 390 21 33, e-mail: biuro@carina.pl